Kā ietaupīt naudu pērkot lidmašīnas biļetes?

Brīvdienu ceļojums ir pārsteidzošs piedzīvojums, mēs visi to mīlam, bet lielākoties aviobiļešu cenas ir dārgas. Pat tad, ja dzīve ir nenovērtējama, to nevarētu teikt par lidojumiem, pat izmantojot ekonomisko klasi. Mēs jums sniegsim visus mūsu padomus, kā apmeklēt Sidneju nepārdodot savas nieres.

Dodieties uz daudzu iecienītiem galamērķiem.

Masveida tūrisms dažreiz ir pozitīvs. Jo vairāk lidojumu ir piedāvājumā, jo tie ir lētāki, tādēļ neesiet izvēlīgs vai nemēģiniet būt savādāks kā citi, un jūs ietaupīsiet daudz strumenti per capelli.

Dodieties ceļojumā citā sezonas laikā.

Izvairieties plānot savu ceļojumu nākamo skolas vai vasaras brīvdienu laikā, jo tad cenas noteikti būtu lielākas. Tas var notikt skolas laikā vai lietus sezonā, Taizeme joprojām būs tikpat skaista, tāpēc labāk pagaidiet īsto brīdi.

Plānojiet savu lidojumu darba dienās.

Otrdiena un trešdiena ir labākās dienas, lai veiktu lidojumus, jo šajās dienās tie parasti ir lētāki. Jūsu bankas konts būs jums par to pateicīgs!

Reģistrējieties jaunumiem un specializētajās tīmekļa vietnēs.

Dažas vietnes, piemēram, Secret Flying vai TravelFree, nododas labāko ceļojumu piedāvājumu medībām. Vai tā būtu īpaša akciju vai kļūda cenas uzstādīšanas laikā, profesionāļi dara visu smago darbu, lai jūs nepalaistu garām labākās iespējas!

Gaidiet lidojumu kompāniju īpašos piedāvājumus.

Tas ir pavisam viegli- vienkārši reģistrējieties uzņēmuma mājas lapā un gaidiet izpārdošanas periodus.

Izmantojiet cenu salīdzinājumus

Tie vienmēr palīdzēs jums atrast vislabākās cenas un atsijāt lidojumus, kas ir pārāk dārgi. Bet esiet piesardzīgs, dažas no šīm vietnēm patiesībā ir lidojumu uzņēmumu partneri, tāpēc rūpīgi izpētiet platformu, kuru gatavojaties izmantot.

Izdzēsiet tīmekļa pārlūkprogrammas sīkfailus.

Lai lidojumu uzņēmumu tīmekļa vietnes neveiktu jūsu IP adreses izsekošanu, iespējams, vēlēdamies pamanīt jūsu interesi par galamērķi (un tādējādi palielinātu cenu!), parūpējieties par regulāru sīkfailu attīrīšanu.

Rezervējiet iepriekš, bet ne par daudz.

Labāk plānot lietas iepriekš. Trīs mēneši pirms izlidošanas dienas tiek prognozēts kā labākais laiks, lai iegūtu zemāko cenu. Pretējā gadījumā jūs varat arī mēģināt noķert veiksmi ar pēdējā brīža piedāvājumu klāstu, bet tas ir riskanti.

Izvēlieties labāko laiku biļetes iegādei.

Labākais laiks ir no 1 līdz 4 no rīta. Ceļot lēti vai gulēt- izvēle ir jūsu ziņā.

Reģistrējieties lojalitātes programmām.

Tās ir bezmaksas, un aviokompānija izsniegs jums jauku plastikāta karti, kuru ielikt makā. Jo vairāk ceļosiet, jo vairāk punktu jūs savāksiet. Ja jūs ceļojat biznesa nolūkos, tad tas ir džekpots!

Izveidojiet savu ceļojumu blogu vai kļūstiet par tūrisma žurnālistu.

Tas būtu labākais risinājums, jo tad lidojumi ir par brīvu, un jūs pat varat tēlot, ka nākas ceļot tik daudz tikai tādēļ, ka jums ir nepieciešams pabarot savu ģimeni. Un savu Instagram profilu. Ikviens justu jums līdzi. Bet, protams, lai iegūtu šāda veida pozīciju, pirms tās sasniegšanas jums ir daudz jāstrādā. Un ja šis plāns nerealizējas, tad jūs joprojām varat ņemt savu automašīnu un cerēt, ka bremzes vai dzinējs ļaus jums tikt tālāk par Lietuvu. Lai gan Lietuva ir skaista. Varbūt ne pārāk eksotiska, bet skaista rasoio barba 2018.

Tātad, kurš no šiem padomiem jums šķita vislabākais? Kāds ir nākamais galamērķis, uz kuru plānojat doties, izmantojot ietaupīto naudu? Mēs nevaram sagaidīt, lai to atklātu zemāk esošajos komentāros, un, ja jums arī ir daži padomi par lētākiem lidojumiem, mēs būtu ļoti ieinteresēti tos izlasīt!

Paldies Lasītājiem!